Dom pod Babią Górą

O nas

Przygotowaliśmy dla Państwa nowy całoroczny dom w górach dla osób kochających Beskidy  „ Dom pod Babią Górą” , położony na skraju miejscowości wieś orawska Zubrzyca Górna w zacisznym widokowym miejscu blisko lasu i blisko szlaków. Dom idealny jest dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół, pojedynczych par i seniorów. Przestronny i komfortowy do spędzania świąt, odpowiednia atmosfera na uroczystości rodzinne, imprezy okolicznościowe: urodziny, imieniny oraz imprezy integracyjne. Ciepłe i przyjemne wnętrza domu to połączenie nowoczesności i tradycji. Wykończenia w drewnie, malowane ręcznie szafy, obrazy i orawskie regionalne balustrady tworzą niepowtarzalny klimat Domu na Orawie. Duży ogród jest świetnym miejscem dla dzieci, olbrzymia przestrzeń wokół domu sprzyja swobodnym zabawom na śniegu, a szczególnie górka do jazdy na sankach.

W cenie noclegu oferujemy narty biegowe dla dorosłych i dla dzieci, oraz przygotowujemy trasy narciarstwa biegowego. W odległości 12 km mamy wyciągi narciarskie: Spytkowice- kolej rodzinna,  Mosorny Groń (Zawoja) – kolej dla zaawansowanych. Gorące źródła w odległości 30 km- Chochołów, 40 km – Oravice, 40 km – Szaflary.  W okresie zimowym oferujemy również kuligi konne połączone z ogniskiem w pięknej scenerii. Latem przejażdżki wozami.  Proponujemy wypoczynek  dla osób poszukujących domu lub domku w górach.

Dom pod Babią Górą znajduje się bezpośrednio przy szlakach na Policę łączącą szlaki na Babią Górę przez Przełęcz Krowiarki i na Halę Krupową. Okolice Babiogórskiego Parku Narodowego i Rezerwatu Bembeńskie. Świetna baza wypadowa w Tatry Słowackie i nad Jezioro Orawskie – 20 km.

Okolice domu to wspaniałe tereny do aktywnego wypoczynku w górach, do spacerów i dla grzybiarzy. W okolicy znajdują się ścoeżki rowerowe o zróżnicowanym stopniu trudności zachęcają do tej formy wypoczynku. Warto odwiedzić  Zubrzycę Górną i piękny rozległy skansen trasie Szlak Architektury Drewnianej,   a w pobliskiej Orawce perełkę Zabytkowy Kościół z XVII w.

Dom nasz znajduje się na wysokości 800 m. n.p.m. w ustronnym miejscu na obrzeżach miejscowości, odległość od sklepu i pizzerii 400 m.

Widokowe miejsce i naturalny strumyk w ogrodzie sprzyjają wyciszeniu, a duży zadaszony taras to wspaniałe miejsce na wypoczynek.  W ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko i boisko do piłki nożnej i do siatkówki. W ogrodzie basen  wym. 9m/4m gł. 120 cm z podgrzewaną solarami wodą, oraz plac zabaw : duża piaskownica, trampolina, pająk wspinaczka, huśtawki, domek dla dzieci ze zjeżdżalnią,  zadaszona strefa grillowa.

Duża sala  do wspólnego spędzania czasu, biesiadowania i gier z zapleczem kuchennym, zmywarka do naczyń, pralka. W sali biesiadnej piłkarzyki.

W Domu pod Babią Górą oferujemy Państwu noclegi:

  • 3 pokoje dwuosobowe z łazienkami z dostępem do wspólnej wyposażonej kuchni pełniącej funkcję saloniku z telewizorem.
  • 2 apartamenty czteroosobowe i 1 apartament pięcioosobowy, każdy z wyposażoną kuchnią i łazienką i balkonem oraz telewizorem.

Na wyposażeniu domu łóżeczko dziecinne,  stoliczek do posiłków dla dzieci, oraz kącik zabaw z zabawkami i grami. Bezpłatny parking.

W całym domu mieści się 21-osobowa grupa .

Wyżywienie we własnym zakresie – wyposażone kuchnie, lub możliwość cateringu.

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w „Domu pod Babią Górą” na Orawie w takich okresach jak: wakacje, ferie zimowe, długie i krótkie weekendy, Święta Wielkanocne,  Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, Andrzejki i Karnawał, na krótki i długi pobyt. W miesiącach lipiec, sierpień tygodniowe pobyty od soboty do soboty.

Orawa zaprasza.